Listopad 2010

Báseň 04

29. listopadu 2010 v 20:08 | Smougy Slipknot |  Emo
ŘEKNI
Řekni
Řekni mi,
Že kvůli mně v noci nespíš
Že přemýšlíš, nad tím co cítím…
klik-->


Elcomercio.pe - přiznání kluků z Tokio Hotel

26. listopadu 2010 v 20:11 | Smougy Slipknot |  Tokio Hotel
http://img207.imageshack.us/img207/8362/cap1j.jpg

Bratři Tom Kaulitz a Bill Kaulitz, členové pop-rockové kapely z Německa s námi udělali rozhovor...

Před hotelem Marriott desítky dívek skandovaly jejich jména, drží palce, aby aspoň jeden z členů Tokio Hotel přistoupil alespoň k oknu. Věrni jejich stylu a uvolněni, Bill (zpěv) a Tom Kaulitzovi (kytara), Georg Listing (basa a klávesy) a Gustav Shäfer (bicí) jsou připraveni poskytnout rozhovor, pryč od křiku, hysterie a kolektivního šílenství, které je jejich přítomnosti způsoben.

Sedí spolu, vypadá to, že se baví a dokončují věty toho druhého. Německé dynamické duo má rozhodně zvláštní vztah. Bill a Tom Kaulitzovi jsou dvojčata a říkají, že to by bylo divné, kdyby nebyli pořád spolu. "Žijeme spolu, máme stejné psy a měli jsme stejnou přítelkyni. Byli bychom divní, kdybychom se o všechno nepodělili. Jako dvojčata máme komunikaci na jiné úrovni," říká Tom při pohledu na duši jeho bratra.

Peru, fanoušci a viagra
Nebojí se to říct. Bill upřímně přiznává, že před příletem o naší zemi nic nevěděl. "Raději se necháme překvapit, ale to, co jsme viděli doposud milujeme," říká zpěvák s úsměvem na tváři.

Nicméně tisícům fanoušků v Peru neváhali vyznat lásku, projevy náklonosti a šílenství. A to nekončí: Kluci z Tokio Hotel dávají naději všem, kteří o nich sní.

"Vlastně se může stát cokoliv, protože si nevyberete typy žen podle kontinentu (ve kterém jste). Možná, že se dneska Tom zamiluje do dívky v přední řadě. Cokoliv je možné, kromě Georga, který má lásku a není volný, "říká Bill s náznakem provokace. Je nepochybné, že tito kluci vědí o horečku, ktero vyvolávají u mládeže a také není pochyb o tom, že u fanoušků vzbuzují oheň.

Na druhou stranu, před měsícem tisk oznámil neobyčejnou zprávu, ve která hrál mladý Tom. Epizoda, ve které byl zapojen on a malá modrá pilulka.

- Tome, média před několika měsíci řekla, že jsi se předávkoval viagrou, je to pravda?
Nebyl jsem předávkován, ale je pravda, že účinek trval dlouho a vzal jsem si to - řekl Tom neomaleně jako vždy.

Ale v životě členů Tokio Hotel není všechno jen zábava. V nedávném rozhovoru Bill řekl, že roky bojoval proti předsudkům.

"Vlastně mám v sebe důvěru. S touhle image jsem žil celý život. Také do školy jsem chodil takto. Lidé vždycky byli proti tomuto vzhledu. Vždycky byli lidé, kteří mě kritizovali, lidé, kteří nenáviděli, jak se oblékám," říká kluk s namalovanýma očima.

Koncert, který je příslibem
Někteří fanoušci jsou v blízkosti Jockey Club už od soboty. Stojí to za tak dlouho čekat?

"Je to v podstatě stejné turné, které jsme ukázali v Evropě a v Asii. Jmenuje se "Welcome to Humanoid City ". Představíme některé klasické písně a velkou část produkce ukážeme z evropského turné, včetně kostýmů," řekl nám Bill.

Zatímco poděkovali fanouškům, my jsme se s rozloužili s těmito Němci, kteří zobrazují sebejistotu a nebojí se ukázat, že jsou unikátní.


Báseň 03

24. listopadu 2010 v 16:09 | Smougy Slipknot |  Emo
Sama
Bloudíš sama
Po temné opuštěné budově, chodbě.
V bílé noční košilce…
Jsi jak anděl.
Anděl bez křídel
S černými dlouhými vlasy,
Které se lesknou v měsíčním světle…
Tvé modré oči
Upřené do dáli ……. na měsíc
klik-->

23.11.2010 São Paulo - press conference

24. listopadu 2010 v 16:06 | Smougy Slipknot |  Tokio Hotel


PETA - making of (screens)

23. listopadu 2010 v 17:54 | Smougy Slipknot |  Tokio Hotel

Bill a Tom se zastávají zvířat

23. listopadu 2010 v 17:37 | Smougy Slipknot |  Tokio Hotel
Dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi z německé mezinárodně úspěšné rockové kapely Tokio Hotel protestují s náročným fotomotivem proti nsazení zvířat do zábavního průmyslu. "Otroci zábavního průmyslu: Divoká zvířata ven z cirkusu!" zní slogan, se kterým se hudebníci poprvé zapojili do PETA-kampaně.

Připoutaní řetězy a rozmazaní krví se Bill a Tom ukazují v tmavém prostředí. Tento motiv bude zveřejněn mezinárodně. Kromě Evropy bude k vidění také v USA a Asii.

"Jen si představte, že zvířata jsou držena po celý jeijch život takto,!" říká Bill. Cirkus s vystoupeními zvířat musí být zakázán, existuje spousta zajímavých alternativ!"
Hudebníci chtějí konkrétně apelovat na rodiče, kteří často chodí se svými dětmi do cirkusu, kde je tento motiv ukazován. "Právě rodiče v tomhle potřebují rozvíjet povědomí," říká Tom.

Dva vegetariáni také uvažují o spolkové vládě. 17. října 2003 Spolková vláda jednomyslně poslala jasný signál spolkové vládě a v usnesení hlasovalo pro zákaz volně žijících zvířat (hlavně sloni, opice, medvědi) v cirkusech. Spolková vláda s tím ale nijak pokročila a nechává zvířat i nadále týrat!

Nedávný průzkum zástupců Společnosti pro pro výzkum spotřebitelů v Norimberku (duben 2010) jasně ukazuje, že dvě třetiny volně žijícíh zvířat v cirkusech už nejsou aktuální. A také spolková komora zvěrolékařů v dubnu 2010 vyslovila jasné slovo a z důvodu ochrany zvířat zažádala o zákaz divokých zvířat v cirkusech.

Zatímco evropské země jako Rakousko, Dánsko, Švédsko, Bulharsko a jiné už dávno vyslovily zákaz volně žijících zvířat, spolková vláda zůstává pasivní a utrpení zvířat nezná.

Báseň 02

21. listopadu 2010 v 14:33 | Smougy Slipknot |  Emo
Temný pán
***
Za oblaky
Je slyšet v dálce
Vlčí hlas.
Obloha se ukládá ke spánku
Spánku dne
Spánku všeho živého.
klik-->

Báseň 01

21. listopadu 2010 v 11:18 | Smougy Slipknot |  Emo
Věčně bdící
Vampires Girl Looking Hot
Padající sutě, sutiny…
Člověk procházející smrtící tmou.
Dnem bez východu slunce.
Tmavým zatuchlým hradem
Hradem bez hradeb.
klik-->

Tak to bych chtěla domů:-)

20. listopadu 2010 v 15:53 | Smougy Slipknot |  Tokio Hotel