Září 2010

Fanynky umístily Tokio Hotel hvězdu na "chodník slávy"

30. září 2010 v 21:00 | Smougy Slipknot |  Tokio Hotel
Oberhausen - V únoru Tokio Hotel obdrželi hvězdu na "chodníku slávy" oberhausenské König-Pilsener-Arena. Teď směly fanynky položit vyznamenání na ctěné místo: Tatjana, Darleen, Hanna a Iszy jsou čtyři šťastné, které byly vybrány ze stovek příznivců.

V únoru před koncertem tábořila ve stenu Tatjana z Recklinghausenu se svými kamarádkami, aby Tokio Hotel zažily z první řady. 16letá byla z akce spokojená: "Nikdo bychom nečekaly, že bychom mohly držet "chodník slávy" naší oblíbené kapely v naši rukou. Takže chvění se v únoru dvakrát vyplatilo. Doufáme, že Gustava, Billa, Toma a Georga uvidíme v Oberhausenu brzo."

S "chodníkem slávy", který vede od předprodeje Arena-Plaza k hlavnímu vchodu haly, poctila König-Pilsener-Arena umělce, kteří v místě konání slavili "vynikající úspěchy." Na "chodníku slávy" jsou doposud zvěčněni Paul McCartney, David Copperfield, Santana, Kylie Minogue, Joe Cocker a Pink.
Johannes Partow, vedoucí König-Pilsener-Arena, předal Tokio Hotel vyznamenání před koncertem 26. února.
Tatjana, Darleen, Iszy a Hanna (z leva) směly položit Tokio Hotel hvězdu na "chodník slávy".


L'Uomo Vogue photoshoot - animations

29. září 2010 v 19:14 | Smougy Slipknot |  Tokio Hotel
.http://i51.tinypic.com/vh9dhs.gif.http://i52.tinypic.com/314t4yu.gif
http://i55.tinypic.com/5dwllw.gif.http://i54.tinypic.com/6zbn75.gif.http://i51.tinypic.com/316p9uv.jpg
http://i54.tinypic.com/de780i.gif


New fotka Yua<3+bublinky

28. září 2010 v 15:04 | Smougy Slipknot |  Cinema Bizarre

Bill's Iron Fist T-Shirts

28. září 2010 v 14:54 | Smougy Slipknot |  Tokio Hotel

Christina Stürmer o Billovi

28. září 2010 v 11:08 | Smougy Slipknot |  Tokio Hotel


Můžete nám říct, které další sochy z vosku jste už viděla?
Christina Stürmer: Už jsem viděla Bona, tam naprovo z mé strany, Madonnu, Billa Kaulitze, Beyoncé - právě tam, všechno to jsou mezinárodní hvězdy. Myslím, že se tam můžete cítit dobře...

Pořád cestujete a už jste poznala hodně kolegů. Je někdo, kde byste řekla: "Opradu ráda bych tuto osobu viděla v reálu"? A proč?
Christina Stürmer: Kdo mě teď spontánně napadá, je Bill Kaulitz. Protože napsoledy, kdy jsem ho viděla na živo a barevně...myslím, že to bylo před 5 lety. Byli na jejich začátku. Kluci byli hodně malí...vlastně to bylo na úplném začátku. Když jsem se podívala na voskovou sochu Billa...stal se obrovským. Myslím, že má teď 1,80 m nebo dokonce 1,90 m. A prostě by mě to teď zajímalo, protože ho znám pouze, když byl malý a teď je ve výšce větší a větší i v hudebním průmyslu.

Přeskočila mezi vámi a ním jiskra?
Christina Stürmer: Prosím?

Přeskočila mezi vámi a ním jiskra?
Christina Stürmer: V jakém smyslu?

Umíte si představit, že Bill Kaulitz je pro vás atraktivní jako muž?
Christina Stürmer: Uhm....ne, 4 roky mám přítele, je to úplně jiný typ. V podstatě by mě to jen zajímalo. Myslím, že se hodně změnil a jak jsem řekla, jen bych ho chtěla vidět na živo a v barvách. Zajímalo by mě, jaký je dnes.

Tokio Hotel, připraveni na Japonsko!

27. září 2010 v 20:13 | Smougy Slipknot |  Tokio Hotel

I v hudebním průmyslu, i v módním průmyslu, Tokio Hotel se rozhodli obnovit jejich činnost v Japonsku. Kapela se chystá poslat čtenářům GOSSIPS speciální dárky!

Tokio Hotel, připraveni na Japonsko!

Bill Kaulitz pracoval s mnoha top návrháři jako např. s návrhářem Chanelu, Karlem Lagerfeldem. Slavná kapela z Německa, kterou vede Bill Kaulitz (21) se rozhodla spustit jejich projekt v Japonsku. Vydáním alba v "Schrei" v roce 2006 udělala kapela v Japonsku debut. Potom byli velmi zaneprázdněni činnostmi v Evropě a Americe. Ale nedávno se kapela rozhodla obnovit jejich činnost v Japonsku. Je tu také fáma, že se kapela chystá vydat japonské originální projektové album. A radostná zpráva čtenářům, shooting kapely bude ukázán čtenářům GOSSIPS! Tentokrát se jako dárek chystáme dát velmi vzácné předměty s autogramem…

Bill
Na molu slavné značky DSQUARED, Bill se postaral o impozantní vrchol.

Bill s DSQUARED
Dvojčata-návrháři z DSQUARED, Dan & Dean.

Bill sedí na zemi a podepisuje autogram, který bude dán čtenářům GOSSIPS.

Kapela drží barevný papír s jejich autogramy. Tento vzácný barevný papír s autogramy je speciální dárek!

Barevný papír s autogramem.

DE Bravo 36/2010

27. září 2010 v 16:13 | Smougy Slipknot |  Tokio Hotel
Bill Kaulitz - Top
Profi styling: Barvy bot, kalhot, čepice a trika Tokio-Hotel-frontmanna jdou k sobě perfektně. A ta divoká bunda z kožešiny je skutečný poutač očí: hebká a cool!

Green Day fotky

27. září 2010 v 14:18 | Smougy Slipknot |  Green Day
Green Day

Tom a Bill

27. září 2010 v 9:09 | Smougy Slipknot |  Tokio Hotel